پرسش‌های رایج از بگوش

لطفا پیش از ارسال تیکت یا درخواست همکاری این بخش را بخوانید

بگوش یک استارتآپ فنی و محتوایی است که در حوزه زیرساخت «پخش زنده اینترنتی صوت» و «تولید محتوا» فعالیت می‌کند. علاوه بر این بگوش در حوزه پادکست نیز خدمات متنوعی را ارائه می دهد.

خیر، بگوش در تلاش است تا مخاطب خود را در بستر اینترنت پیدا کند و تعامل بگوش با شنونده تعاملی اینترنتی باشد. (به اعتقاد بگوش با گسترش روز افزون فناوری‌های نوین و  فراوانی گوشی‌های هوشمند در دنیا نزدیک‌ترین و وفادارترین مخاطبان یک رسانه در فضای مجازی حضور دارند)

«گوش‌کست» یا همان «بگوش پادکست» بسیاری از پادکست‌های فارسی را به واسطه feed RSS منتشر می‌کند. در این بخش می‌توانید پادکست‌های مورد علاقه خود را بیابید و به آن‌ها گوش کنید. همین‌طور از بخش نظردهی در انتهای صفحه اختصاصی هر پادکست می توانید با سازنده‌ی آن پادکست در ارتباط باشید.

هر برنامه (خصوصی/دولتی/انجمن/رویداد/جشنواره و …) می تواند با ارسال درخواست «زیرساخت پخش زنده» امکان پخش زنده صوتی را برای مجموعه یا برنامه خود فراهم کند.

بگوش پس از دریافت فرم درخواست در مدت ۱ تا ۵ روز کاری شرایط متقاضی را بررسی می‌کند و در صورت انطباق شرایط متقاضی با مقررات بگوش «زیرساخت پخش زنده صوتی» در اختیار آن مجموعه قرار می‌گیرد.

* بگوش می‌تواند در کنار اجاره زیرساخت پخش زنده صوتی، برای آن مجموعه محتوای مورد نظر را تولید کند.

بله، در حالت کلی هر شخص می‌تواند در قالب «تهیه‌کننده» یا «برنامه‌ساز» یا «پادکستر» با بگوش همکاری کند. 

تولید: (محتوا – ضبط – ادیت)

انتشار: (ارائه feed Rss اختصاصی بگوش – ثبت در اکثر پادکست‌خوان‌ها)

درآمد: (جذب اسپانسر برای پادکست)

 

برای اجاره ساعتی یا روزانه استودیو ضبط صدا یک ای‌میل (حاوی مشخصات خودتان – روز و زمان مورد نیاز برای ضبط برنامه – اطلاعات تماس) ارسال کنید.

Begoushchannel@gmail.com

* مسئول استودیو حداکثر تا یک روز کاری با شما تماس می‌گیرد و ساعت مورد نظر را هماهنگ می‌کند.